Pro více informací ohledně aktuálniho dění na baru sledujte náš Facebook:

FB

NUBEERBAR

TO JE MÍSTO, KDE SI MŮŽETE VYCHUTNAT VŠECHNO TO SKVĚLÉ, CO JE V PIVU.

Moderní, stylový a svým způsobem unikátní pivní bar v centru Prahy s 22 výčepními kohouty čepovaného kraftového piva od malých, lokálních pivovarů. Dodatkem k působivé řadě neustále se měnícího v baru čepovaného piva je také široký sortiment importního lahvového piva a piva v plechovce. 
Ano, žijeme KRAFTOVÝM PIVEM!

NAŠE FILOZOFIE:


DALI JSME SI ZA HLAVNÍ ÚKOL PODPOROVAT LOKÁLNÍ VÝROBCE KRAFTOVÉHO PIVA A NABÍDNOUT NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM JEN TO NEJLEPŠÍ Z MOŽNÝCH PIV. A POKUD SI VŠIMNĚME, ŽE NĚJAKÉ PIVO, Z NÁMI NABÍZENÝCH, NENÍ V SOULADU SE STANDARDY, PAK HO TEDY VYLIJEME DO KANALIZACE - TO JE NAŠE POVINNOST. NEBUDEME TOHO LITOVAT, A NEDÁVÁME DRUHOU ŠANCI, KDYŽ VYVSTÁVÁ OTÁZKA KVALITY.

Náš skvělý, vysoce kvalifikovaný, pečlivý a vševědoucí personál je vždy připraven odpovědět na všechny otázky, pokud jde o kraftové pivo a my jsme velmi hrdí, že nabízíme jen to nejlepší, nejzajímavější pivo, které jsme byli schopni shromáždit ze všech koutů České republiky (a celé planety). Ale ano, naši barmani jsou neuvěřitelně přátelští a ochotní. Řekněte jim o svých pivních preferencích a oni pro Vás určitě vyberou to, do čeho se zamilujete.

Pracujeme těžce a vytrvale, abychom kombinovali vše, co je uvedeno výše, a vytváříme unikátní atmosféru: bar je představitelem nové generace pivních barů a my chceme, aby naši zákazníci a přátele získávali z návštěvy baru jen samé krásné a nezapomenutelné zážitky.

Přijďte do kraftového baru NUBEERBAR a připojte se k našemu cestování do magického světa piva, o existenci kterého jste se dříve nedomnívali.

Adresa

 •   Balbínova 1
  120 00, Praha
  Česka republika

Otevírací hodiny

 •   Ne-St 16:00 - 23:00
  Čt-So: 16:00 - 0:00

Kontakt/Rezervace

 •   +420 775 597 000
 •   info@nubeerbar.cz
 • Akceptujeme karty  

Social

Kudy k nám

Nápad, Postřeh, Stížnost? Napiš nám:

Chceš pracovat v NUBEERBARu?

Zahajujeme nábor komunikativních, pozorných zaměstnanců a hledáme barmana/barmanku!
Brutalita, tetování, vousy a praxe nejsou podmínkou. Pomůžeme, naučíme, vysvětlíme. Znalost češtiny a angličtiny je podmínkou! Další jazyk výhodou. Těšíme se na tebe! Pošli nám své CV na e-mail: info@nubeerbar.cz